2017-03-31 16:58:15

У Печерському суді Києва продовжується розгляд заяви кіпрської компанії Zonel Operations Ltd про передачу їй всього майна ПАТ МСЗ Океан.У Печерському суді Києва продовжується розгляд заяви кіпрської компанії Zonel Operations Ltd про передачу їй всього майна ПАТ МСЗ Океан.
На попередньому судовому засіданні, яке відбулося 24 березня, суддя О.Белоцерковець не хотів допускати до розгляду цієї заяви ліквідатора ПАТ МСЗ Океан Ірину Сербін, її адвоката Владислава Грищенка, а також представника потерпілої сторони Ігоря Волошина і його адвоката Євгена Грушівці – повідомляє  Інше ТВ. Однак ліквідатор і адвокати змогли знайти правові аргументи, які переконали суддю допустити їх до процесу. Проти їх позиції не заперечував і прокурор.
Представник ліквідатора ПАТ МСЗ Океан Владислав Грищенко повідомив, що у представника Zonel Operations Ltd, який подав заяви, а саме, у Олександри Жарикової відсутні законні повноваження подавати таке заяви, оскільки воно подане за підробленими документами. І заявив, що розгляд цієї заяви суперечить закону (він також зачитав подане в Генеральну прокуратуру заяву про кримінальне правопорушення, вчинене А.Жариковою, І.Ігнатовим, В.Морозовим, Л. Шум і іншими невстановленими особами злочину у вигляді підробки документів, наданих цим ж судді Печерського суду).
Оскільки це безпосередньо спростовує наявність законних повноважень у Жарикової на подачу заяви від імені Zonel Operations Ltd, Грищенко попросив суд долучити до матеріалів справи копію зачитаного заяви про злочин. Його підтримав представник Генеральної прокуратури, однак суд відмовив у залученні цих документів до матеріалів справи.
Дані обставини дали підстави засумніватися в неупередженості судді, в зв’язку з чим представником потерпілого Євгеном Грушівці в порядку, передбаченому законом, був оголошений відвід судді О.Белоцерковцу. На цьому судове засідання було призупинено до розгляду заяви про відвід судді О.Белоцерковца.
І ось суддя Світлана Шапутько, після 1.5 годин проведених в нарадчій кімнаті, відмовила у відводі судді О.Белоцерковства в справі за заявою Zonel, незважаючи на те, що заява про відвід судді підтримав також представник генеральної прокуратури України.
Білоцерківець продовжить розгляд заяви, по якому російський офшор просить передати йому все майно ПАТ НСЗ Океан.
Нагадаємо, саме цей суддя у вересні прийняв рішення передати все майно ПАТ НСЗ Океан директору ТОВ Океан-Судноремонт Л. Шум, яке було скасоване апеляційним судом Києва в листопаді 2016 р
Інтереси Zonel в Україні представляє все той же Л. Шум, під час «зберігання» Океану яким були зафіксовані факти незаконного вивезення з заводу металу на брухт, а також незаконного користування майном ПАТ НСЗ Океан в порушення рішення Печерського суду від 9 вересня 2016 м