2017-03-16 12:31:54

У середу 15 березня здійснена поставка першої частини ресурсуКомпанія «Оранж Ойл» поставила першу партію бензину А-95 з НПЗ угорської компанії MOL в Сазхаломбатті в порт Ізмаїла. 
Про це повідомляє OilNews з посиланням на джерело в самій компанії.
 У середу 15 березня здійснена поставка першої частини ресурсу (бл. 800 т) в порт Ізмаїл (Одеська обл.). Всього в березні буде розмитнено 1,9 тис. Т ресурсу.
Згідно з паспортом, бензин проведений на заводі MOL Szazhalombatta Refinery (передмістя Будапешта) і відповідає стандарту Євро-5.
За словами директора компанії Романа Румянцева, це відвантаження виконана в рамках довгострокового контракту на поставку угорського палива в Україну. «Контракт передбачає щомісячне постачання до 2 тис. Т бензину А-95 на період річкової навігації. Він буде реалізовуватися в портах Ізмаїла, Кілії, Херсона і Дніпра », – розповів Румянцев.
Це паливо буде продаватися дрібнооптовими партіями. На 15 березня його ціна встановлена ​​на рівні 21,50 грн / л.
Поставки палива в дунайські порти України переважно здійснюються з моря. Поставки європейського палива в Україну по річці здійснювалася лише кілька разів за останні п’ять років.
Компанія «Оранж Ойл» є оператором оптового ринку нафтопродуктів. Спеціалізується на поставках палив водним транспортом в малі порти Одеської, Миколаївської, Херсонської області та в місто Дніпро. За даними «Консалтингової групи« А-95 »2016 року компанія поставила в українські порти 30 тис. Т ДП і 5,1 тис. Т бензинів.