Миколаївський морський порт завершив льодову кампанію

2017-03-06 15:07:22

Загалом льодова кампанія в Миколаївському морському порту тривала майже 2 місяціУ зв’язку з підвищенням середньоденної температури та поліпшенням погодних умов в акваторії та на підходах до Миколаївського морського порту значно зменшилась кількість льоду, тому розпорядженням капітана порту 4 березня 2017 року з 00.00 годин у порту оголошено закінчення льодової кампанії.
Як повідомили на підприємстві, загалом льодова кампанія в Миколаївському морському порту тривала майже 2 місяці. Через погіршення погодних умов розпочалась кампанія 6 січня 2017 року.
Складна цьогорічна льодова кампанії в акваторії Миколаївського морського порту не завадила проведенню від каналу в порт у складі 59 караванів 183 суден, в результаті чого було здійснено швартовні операції з судами різного типу. Слід зазначити, що протягом всієї льодової кампанії проводку судів та швартування в льодових умовах забезпечували такі буксири, як: «Гайдамака» (філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ»),  «Бакай» (Херсонська філія ДП «АМПУ») та буксири дев’яти приватних підприємств, які мають льодовий клас.
Як повідомив капітан порту, льодова кампанія 2017 була досить успішною, та незважаючи на деякі складнощі, порт повністю дотримався особливих умов під час порядку та проведення суден.