В Білгород-Дністровському порту призначено нового керівника

2017-02-22 11:51:16

Підприємство очолив Олександр Ільїн, який працював раніше першим заступником директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»Колектив адміністрації Білгород-Дністровського морського порту отримав нового керівника. Ним став Олександр Ільїн, який працював раніше першим заступником директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» – повідомляють в Адміністрації морпортів.
«Я вдячний керівництву АМПУ і Міністерства інфраструктури за надану довіру. Сьогодні перед портом стоять непрості завдання, однак, я впевнений, в партнерстві з колективом фахівців адміністрації нам вдасться з честю їх виконати»,— зазначив Олександр Ільїн.
Перед новим начальником порту стоять завдання виведення гавані з кризового стану, доведення глибин в порту до паспортних характеристик, ефективного та прозорого проведення публічних закупівель.
Зокрема, за останні два роки в порту катастрофічно знизився вантажопотік, багато вантажовласників припинили роботу. Для вирішення проблеми, перед новим керівником порту стоїть завдання довести глибини в порту до 4 метрів.
Також новому керівнику необхідно в найкоротші терміни організувати рейдове навантаження суден, оформити, відповідно до законодавства, права власності на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, якими користується адміністрація гавані.
Питання безпеки мореплавання також вимагають оперативного вирішення з боку нового керівника, зокрема буксири порту не відповідають навігаційним вимогам.
«Ситуація в порту близька до критичної, і сьогодні потрібні швидкі і продумані рішення, в тому числі і для раціональної підтримки необхідних глибин. За нашими підрахунками мова йде про 400 тис. м куб. щорічного днопоглиблення. Також, звичайно, новий начальник порту повинен налагодити співпрацю між адміністрацією і портовими операторами»,— прокоментував призначення керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.
Довідка:
Олександр Владленович Ільїн, 1981 р.н. з 2004 по 2010 роки пройшов кар’єрний шлях від головного спеціаліста до начальника відділу моніторингу інвестиційних проектів і реєстрації іноземних інвестицій головного управління зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації. З 2011 року — обіймав керівні посади в ДП «БДМТП», остання з яких — перший заступник директора підприємства.