2017-02-06 16:16:31

Конкурс на визначення компанії, яка проведе аудит фінансової діяльності АМПУ, буде оголошений найближчим часомВ.о. керівника ДП "Адміністрація морських портів України" Райвіс Вецкаганс повідомив про необхідність проведення аудиту компанії та її філій за міжнародними стандартами фінансової звітності.
Старт і реалізація даного напрямку дозволять підвищити відкритість і публічність фінансів АМПУ, в тому числі з метою залучення міжнародного капіталу для інвестування. Це питання, а також інші аспекти співпраці він обговорив з провідними світовими аудиторами.
У зустрічі, яка відбулася 2 лютого взяли участь найбільші аудиторські компанії — KPMG, Deloite, Pricewaterhouse Coopers, Ernst&Young, Baker Tilly, Grant Thornton і BDO International – повідомляють в Адміністрації морпортів.
«Аудит АМПУ у питаннях дотримання всіх нормативних вимог на відповідність кращим світовим практикам — не данина моді. Він важливий не сам по собі, а для виявлення і усунення можливих недоліків, для зрозумілості міжнародним фінансовим інститутам і інвесторам, для підвищення прозорості. Адже поліпшення репутаційних характеристик і залучення інвестицій в галузь для її розвитку — наше ключове завдання»,— зазначив пан Вецкаганс.
Планується, що аудит торкнеться всіх підрозділів АМПУ — як центрального апарату і головного представництва, так і її філії. Конкурс на визначення компанії, яка проведе аудит фінансової діяльності АМПУ, буде оголошений найближчим часом в системі державних закупівель Prozorro.