Омелян розповів про причини затримки прийняття фінплану “Укрзалізниці”

2017-01-30 14:13:48

Омелян розповів про причини затримки прийняття фінплану “Укрзалізниці” Новини › Фінанси 30.01.2017 – 13:29 Фото: Володимир Омелян Початковий варіант фінплану передбачав 3 млрд гривень збитківМіністр інфраструктури Володимир Омелян розповів, чому фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця" досі не прийнятий. 
Про це глава МІУ повідомив в інтерв’ю РБК-Україна.
"Поляки вносили фінплан "Укрзалізниці" на узгодження в Мінінфраструктури кілька разів. Перший варіант, який надійшов у жовтні-листопаді 2016 року, передбачав отримання в 2017 році збитку в розмірі 3 млрд гривень. Самі запропонували. Після довгих переговорів, після того як ми привели їх у свідомість, порізали їхні витрати, ми вийшли на прибуток у кілька мільйонів", – заявив Омелян. 
Він також розповів, що правління УЗ вирішило найняти зовнішніх експертів за 3,5 млн євро для написання стратегії розвитку УЗ, плану дії і реформування. "Стоїть питання: за що ми платимо гроші семи членам правління? Якщо вони, у свою чергу, наймають інших експертів за такі ж гроші для того, щоб вони зробили роботу за правління", – констатував міністр.