Олексій Нікішенко був представлений колективу ДП “Скадовський морський торгівельний порт”

1998-01-01 00:00:00

11 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв представив нового виконуючого обов’язки директора державного підприємства «Скадовський морський торговельний порт».

 

 
Як повідомили в прес-службі ОДА, згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 6 квітня 2018 ним став Олексій Нікішенко.
«Наша спільна робота спрямована на те, щоб дати розвиток підприємству і підняти його на гідний рівень. На сьогодні завдання номер один – погашення заборгованостей по заробітній платі та залучення інвесторів. Я розраховую на співпрацю адміністрації портів, митників, прикордонників, нового керівника ДП «Скадовський морський торговельний порт» та всіх робітників. З боку обласної державної адміністрації та обласної ради ми зробимо все, щоб запустити підприємство».
Крім того, глава Херсонської зауважив, що Олексій Нікішенко призначений на випробувальний термін – 3 місяці. За цей час всі (від вищого керівництва до працівників підприємства) повинні побачити динаміку розвитку порту. За результатами цього періоду буде вирішено питання про його подальшу роботу на керівній посаді.
У свою чергу новопризначений керівник ДП «Скадовський морський торговельний порт» подякував за довіру і запевнив, що відродити порт можливо завдяки взаємодії влади та інвесторів. Також Олексій Нікішенко зазначив, що сподівається на підтримку керівництва ерсонської обласної державної адміністрації.